Merhaba hocam erkek arkadaşımla yatakta sadece öpüştük?

Merhaba hocam erkek arkadaşımla yatakta sadece öpüştük onun üzerinde pantolon ve iç çamaşırı benim üzerimde de pantolon iç çamaşırı ve peçete vardı öpüştükten sonra arkadaşımın mezisi gelmişti boşalma falan olmadı adetim 1,5 ay geçti normalde de düzensizdir ama korkuyorum?

Tahlil.com Cevabı : Stresten gecikmiş olmalı. Ama tedbiren hamilelik testi yapabilirsin.

a******* :

1 ay önce sevgilimle sürtünme yolu ile ilşkiye girdiğimi söylemiştim tam boşaldığım esnada prezervatif patladı spermlerin gelmiş olmasından korktuk ve hemen 5 saat sonrasında ertesi gün hapı aldı. normal adet günü 28 nisan idi ama 23 nisandan 27 nisana kadar kanaması geldi risk taşıyor mu

Cevap:

Hayır hamilelik riski kalmamış.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.