Elisa testi karaciğerdeki kistin iyi veya kötü huylu olduğunu gösterir mi ?

ELISA testi karaciğerdeki kistin iyi veya kötü huylu olduğunu gösterirmi ve bu test her hastahanede yapılıyormu teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Karaciğerdeki kist olarak sanırım Kist Hidatik hastalığını kastediyorsunuz.Bu konuda ELİSA testleri olduğu gibi farklı yöntemlerle de tanı testleri vardır.Karaciğerdeki kistiniz ile ilgili daha detaylı bilgi verirseniz görüşümüzü açıklarız.