Elisa testi yaptırdım doktorum net bise soylemedi ve cok tedirgin in lütfen yardımcı olurmusunuz ? Değerlerim şöyle .; Anti cmv ıgm = grayzone ( değer= 0,92 ) ?

6 haftalik geleyim Elisa testi yaptırdım doktorum net bise soylemedi ve cok tedirgin in lütfen yardımcı olurmusunuz ? Değerlerim şöyle .; Anti cmv ıgm = grayzone ( değer= 0,92 ) Anti toxoplazma igm = negatif ( değer = 0,13 ) Anti rubella igm = negatif ( değer = 1 ) Simdiden.cok teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlarla panik olmanıza gerek yok.Doktorunuz gerek görür ise avidite testi isteyecektir.