Gebeyim. CMV IGG, Rubella IG G pozitif çıktı.Anti HBS negatif çıktı

  8 haftalık gebeyim tahlil yaptırdım bunun sonucunu aldım fakat doktor um ameliyatta oldugu için gösteremedim anti ruble ıgg elisa 40.1 pozitif anti cmv ıgg elisa 8.00 pozitif anti hbs 2 negatif çıktı araştırdım ama tam anlayamadım

Tahlil.com Cevabı : CMV ve Rubella IG G pozitifliği gebelik yönünden sorun yaratmaz.Önceden geçirilmişenfeksiyon olduğunu gösterir.Anti HBS negatifliği de Hepatit B ye antikorunuz olmadığunı gösterir.