Elisa testi yaptırdım HIV negatif çıktı ama Hcv ve HBs 1.12 pozitif çıktı. Doktor yalancı pozitif dedi. Sizce de öyle midir?

Yardım edin ben elisa testi yaptırdım hiv negatif çıktı ama Hcv ve HBs 1.12 pozitif çıktı doktor bi daha test yaptırdı yarın test sonucu çıkacak doktor yalancı pozitif dedi sizcede öylemidir.cvp verirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Buradan bilemeyiz yalancı pozitif olup olmadığını , sonucunuz pozitif gözüküyor.Doktorunuz kontrol amaçlı olarak testleri tekrarlatacak anlaşılan.