Elisa testi yaptırdım sonuçları şöyle; Anti-HIV 1_2 0.59 nonreactive S/CO?

Elisa testi yaptırdım sonuçları şöyle; Anti-HIV 1_2 0.59 nonreactive S/CO Anti-HBs >1000.00 High Reactive mIU/mL sitedeki tahlillerde kimsenin anti hiv i benim kadar yüksek değil.bugün geçen seneki testte anti hiv değerimin 0.21 çıktığını öğrendim.bu kötü bir işaret olabilir mi?şüphelidurum3ayönce

Tahlil.com Cevabı : Anti HIV ELİSA testi tarama testi olup mutlaka başka bir testle doğrulanması gereklidir..Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz..