Eliza Anti-HCV sonuç 0.21 durum N normal değerler 0.9 – 1.1...

Eliza Anti-HCV sonuç 0.21 durum N normal değerler 0.9 – 1.1HBsAg sonuç 0.31 durum N normal değerler 0.0 – 1.0Mikro Eliza Anti-HBs sonuç 54.6 durum H normal değerler POZİTİF Hepatit b ye karşı antikorunuz oluşmuş yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : HBS testi pozitifliği ,hepatit b virusu ile karşılaştığınızı gösteriyor,bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurun.İlave testler yapılmalı