Ella içti pek yan etkisi olmadı adetine bir hafta kaldı sizce hamile kalma ihtimali nedir , teşekkürler.

Merhabalar , kız arkadaşım bakire 07.03.2015 günü korunmadan bir ilişki yaşadık biraz içeride boşaldığımı söyledi 2 saat içinde Ella içti pek yan etkisi olmadı adetine bir hafta kaldı sizce hamile kalma ihtimali nedir , teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşma ihtimali oldukça düşük. Adet tarihinde bir haftadan fazla gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.