Emin olamadım Yarım saat sonra (ella 30mg) içtim. İlişkiden 9 gün sonra adet oldum. Kanamalar bir öncesiyle aynı şekilde sizce hamile olma ihtimali var mı?

Adetin başlayacağı hafta sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Vajinama geldi mi Emin olamadım Yarım saat sonra (ella 30mg) içtim. İlişkiden 9 gün sonra adet oldum. Kanamalar bir öncesiyle aynı şekilde sizce hamile olma ihtimali var mı? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında regl görülmüşse hamilelikten söz edilemez.