Sevgilimle arkadan iliskiye girdik ve boşaldım. 30 dakika sonra iç çamaşırında fazlasıyla beyaz leke gördük. Dün oldu hamile midir ne önlem almamız gerek?

Sevgilimle an*l iliskiye girdik ve boşaldım. 30 dakika sonra iç çamaşırında fazlasıyla beyaz leke gördük. Dün oldu hamile midir ne önlem almamız gerek?

Tahlil.com Cevabı :

Vajinaya sperm temas etmediği sürecek hamileliğin oluşması beklenmez.