En son 18 aralık ta adet gördüm bugun 13 ocak ta kan tahlil yaptırdım sonuç 2.39 çıktı sizce testi erken mi yaptırdım?

 En son 18 aralık ta adet gördüm bugun 13 ocak ta kan tahlil yaptırdım sonuç 2.39 çıktı sizce testi erken mi yaptırdım normalde bugun adet olmam gerekiyordu ve olmadım ve hamilelikle ilgili bütün belirtileri yaşıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Regl gecikmesinin bir haftayı geçmesi halinde yapılacak testler genellikle doğru sonuç verir.