en son 8 temmuz 2016 da adet gordum,nerdeyse 28 gündür adet olmadım ve normalde de yilda bir ay adet olmuyorum, üç kez idrar testi yaptım ve negatif çıktı,kan t

Merhabalar,en son 8 temmuz 2016 da adet gordum,nerdeyse 28 gündür adet olmadım ve normalde de yilda bir ay adet olmuyorum, üç kez idrar testi yaptım ve negatif çıktı,kan testi yaptıracak vakit bulamiyorum sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Kan testi yapılmadan kesin birsey söylemek mümkün olamaz.