EO % 0-6 olması gerekirken benim 76.7 çıktı ?

EO % 0-6 olması gerekirken benim 76.7 çıktı doktorum tehlikeli olabilir dedi 2 gün sonra tekrar gidicem kanserden korkuyorum olasılık nedir lütfen acil

Tahlil.com Cevabı : larsanız sevinirimTahlil.com:Eosinofil değeriniz yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.