Epilasyon için hormon testi yaptırmıştım adetimin 4.gününde gittim

Epilasyon için hormon testi yaptırmıştım adetimin 4.gününde gittim.Şunlar çıktı normal mi değil mi diye merak ediyorum, doktoruma göstermeden önce sizde bi yorumlarsanız sevinirim. DHEA-S 218 ug/dL 45-380, FSH 4,80 mlU/mL -, THS 3,48 ulU/mL 0,4-4,2, LH 4,65 mlU/mL -, PROLAKTİN 14,6 ng/mL -, TESTESTORON 29.2 ng/dL

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda problem gözükmüyor