Ereksiyon problemi yaşıyorum..

8 ay once psikolojik nedenden dolayi ereksiyon problemi yasamistim (yasim 17) 8 ay once en ufak bi dusunceyle bile ereksiyon olurken artik biraz elleyince ereksiyon oluyorum ve her gun olan sabah ereksiyonumda kesildi , szice durumum normalmi (2 ay evvel urologa gittim ve organik sorun yok dedi)

Tahlil.com Cevabı : Yaşınız ve organik bir sebep olmadığı göz önüne alındığında psikolojik nedenler etken olabilir. Bu konuda fazla takıntılı olabilirsiniz. Zaman zaman böyle geçici durumla olabilir. Eğer uzun süre devam  edecek olursa psikiyatri uzmanına gitmenizi öneririm. geçmiş olsun.