Son zamanlarda çok sinir oluyorum

Mrb doktorum,son zamanlarda çok sinir oluyorum ve içim çok sıcak oluyor,kalabalık ortamdı sevmiyorum çünkü heyecan artıyor yüzüm kıpkırmızı oluyor,eve birisi geldigi zaman rahatsız oluyorum ,bu neyin belirtisi acaba,TSH kan tahlil yaptırdım bir sorun yokmuş siz nasıl yorumlarsınız ,psikoloji olab-i

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız bulgular göz önüne alındığında psikiyatri uzmanına başvurmanızı öneririm. Geçmiş olsun.