Ergenliğime geç girdiğim için testesteronlarım düşük hastanede sadece denetim altındayım

  Ergenliğime geç girdiğim için testesteronlarım düşük hastanede sadece denetim altındayım tedavi uygulanmıyor önerileriniz nedir

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümünde takiplerinizi sürdürün.Sonuçlarınız ve durumunuzu da bize yazabilirsiniz.