Ergenlikten beri 3 4 ayda bir adet görme ilerde kanser yapar mı?

Ergenlikten beri 3 4 ayda bir adet görme ilerde kanser yapar mı? Dönem dönem hormon ilaçları kullandım kimisi iyi geldi kimisi kötü... Ilacsiz bir zaman tekrar eski haline geliyor. Bu neden olur, ilerde problem oluşturur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir bilimsel veri yoktur, ancak doktorunuz önermedikçe hormon ilaçlarını kullanmamanızı tavsiye ederiz..