Eritrosit 6 yassı epitel 15 sonuç biraz yüksek idrarda kan tehlike midir?

Eritrosit 6 yassı epitel 15 sonuç biraz yüksek idrarda kan tehlikemidir.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda eritrosit, bir kanama olduğunun belirtisidir.Kum döküyor, taş düşürüyor veya enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz.Adet dönemi sürecinde de eritrosit çıkabilir idrarda.Bir üroloji uzmanına danışmalısınız, ilave testler isteyebilir.