Erkegin b pozitif bayanin 0 negatif kan grubu bu evliliği miz için risk taşır mi şimdiden tesekkurler

erkeginb pozitif bayanin 0 negatif kan grubu bu evliliği miz için risk taşır mi şimdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : 1. hamilelikle sorun yaşanmaz , daha sonraki gebelikler için ise sorun olmasını engellemek için gerekli aşı tedavisi vardır..