Erkek arkadaşım boşalıp boşalmadığını bilmiyormuş.

Erkek arkadaşımla sabah ilişkiye girdim her ikimizde erkek arkadaşımın boşaldığını bilmiyoruz. Bu şüpheyi ortadan kaldırmak için doğum kontrol hapı kullanmamın  gebeliğe karşı önlemi olur mu lütfen acil bilgi istiyorum kolay gelsin.

Tahlil.com Cevabı : Bu nasıl bir sorudur böyle.Bir insan boşalıp boşalmadığını nasıl bilmez. Bu durumda iki alternatifin var. Ya bu işlere evlenene kadar bir daha girmeyeceksin veya boşalıp boşalmadığını bilen biriyle beraber olacaksın.