Erkek arkadaşım göbeğime geldi ve oradan aşağıya akan spermlerden hamile kalma ihtimalim var mı ?

Erkek arkadaşımla yaşadığımız şeyden sonra soramadan duramadım. Erkek arkadaşım göbeğime geldi ve oradan aşağıya akan spermlerden hamile kalma ihtimalim var mı ? Hala kızım. Hemen sildik ama korkuyorum. Risk nedir adetim biteli yaklaşık bir hafta oldu sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya herhangi bir sperm teması yoksa hamilelikten söz edilemez. Eğer bulaş olmuşsa adet döneminizi beklemenizi, gecikme yaşanırsa da gebelik testi kullanmanızı öneririz.