Erkek arkadaşım ile ilişkiye girdik sürtünme yoluyla ancak vajinama boşalma geldi.

Erkek arkadaşım ile ilişkiye girdik sürtünme yoluyla ancak vajinama boşalma geldi direkt sildik ve erken adet olmama rağmen 17 gün adetim devam etti şimdi 20. günüm damla damla geliyor ve korkumdan hastaneye de gidemiyorum sizce hamilelik gibi bir durum var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile olma riskin çok düşük. Bir kadın doğum uzmanına gitmeni tavsiye ederim.

s******* :

Sürtünme yoluyla iliskiye girdik.iliskiden 12gün sonra adet oldiyum..bir dahada iliskiye girmedik..hamile kalma olasılıgm varmı?

Cevap:

Adet olmak hamilelik olmadığını göstermez, ilişkiniz var ise test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.