Kız arkadaşımla ilişkiye gireceğim ama korkuyorum hamile kalır mı?

Kız arkadaşımla ilişkiye gireceğim ama korkuyorum hamile kalır diye hamile kalmaması için ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bunun birçok yöntemi vardır, kadın ve erkak tarafından uygulanan yöntemler farklıdır. internetten bu konuda makaleleri okumanızı öneririz..