Erkek arkadaşım ile sürtünmeyle ilişki yaşadık iç çamaşırıma boşalma oldu ?

 Erkek arkadaşım ile sürtünmeyle ilişki yaşadık iç çamaşırıma boşalma oldu fakat daha sonra yıkayamadım giymek zorunda kaldım ve birkaç kere daha bu şekilde ilişkiye girdik. vajina yakınlarıma sperm geldi. daha sonra 48saat içinde ertesi gün ilacı aldım. hamile kalma riski nedir? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hamileleik riskin yok. İçin rahat etsin adetinde gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapabilirsin.