Merhabalar..1 yıllık evliyim.Son adet tarihimin başlangıcı 4 temmuzdu eşimle 14 ,15 ,16 ve 19 temmuzda birliktelik yaşadık

Merhabalar..1 yıllık evliyim.Son adet tarihimin başlangıcı 4 temmuzdu eşimle 14 ,15 ,16 ve 19 temmuzda birliktelik yaşadık 22 ve 23 Temmuzda bir kaç damla kırmızı renkli kan geldi.. bunun sebebi ne olabilir? Daha kandan hamilelik testi yaptırmadım.Ne zaman yaptırmalıyım? Şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Bir çok sebebi olabilir kanamanın. Adet dönemin ne zaman ise gecikme olursa 5 gün vaya daha fazla gebelik testi yap. Eğer pozitif çıkarsa bir kadın doğum uzmanına başvur.

b************ :

Yerleşme kanaması denilen kanama türü nedir acaba bilgilendirir misiniz herkeste olur mu gebelikte nezaman gerçekleşir?

Cevap:

Yerleşme kanaması; implantasyon kanaması, üstüne görme gibi terimlerle de ifade edilir.Konuya dair aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.