Erkek arkadaşımda ayakta sürtünme yoluyla tatmin olduk boşalma olmadı vajinaya değdi ama girmedi

Erkek arkadaşımda ayakta sürtünme yoluyla tatmin olduk boşalma olmadı vajinaya değdi ama girmedi bakireyim, 20 gün sonra adet oldum 2 adet arası 40 günü geçti göğüste şişlik var kasıkta hafif ağrı var zevk suyu gebe bırakır diyorlar bu mümkün mü hiç böyle uzun süre gecikme olmamıştı

Tahlil.com Cevabı :

Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.
İlişki sonrası adet kanaması görülmüş ise hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.
Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık yüzlerce yazı yayınladık.

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....