Erkek arkadaşımın pen*sinin ucu vajinama girdi ancak boşalma durumu olmadı sadece zevk suyu geldi. bunun üzerine ilk adetim gecikmeli oldu

 Erkek arkadaşımın pen*sinin ucu vajinama girdi ancak boşalma durumu olmadı sadece zevk suyu geldi. bunun üzerine ilk adetim gecikmeli oldu ikinci adet zamanım geçmesine rağmen hala olmadı bir risk var mıdır ? çok endişeleniyorum acil yardım:(

Tahlil.com Cevabı :  Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. İlişki sonrası adet gördüyseniz  hamile  kalma durumunuz yok..Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunhttps://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957