İlk kez cinsel ilşkiye girdim geri çekme yöntemiyle korunduk ve bekaretim bozuldu kanamam oldu ilşkim çok ağrılı oldu

5 gün önce ilişkiye girdim geri çekme yöntemiyle korunduk ve bekaretim bozuldu kanamam oldu ilişkim çok ağrılı oldu ve o gün 3 kez ilişkiye girdik. ertesi gün norlevo aldım ardındn kasık bel ve bacak ağrılarım başladı hala devam ediyor ve şimdi de kanamam oldu kahve rengi ama şimdi kırmızı kanama ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Bekaretin bozulması sonrası bazen kanamalar devam edebilir.Gebelik yönünden pek risk görülmüyor.Gerekli önlemleri almışsınız ancak kanamanız devam ederse mutlaka bir kadın doğum uzmanına başvurun.