Erkek arkadasimin zevk suyu elime geldi.Hamilemiyim?

Erkek arkadasimla birlikteligimiz oldu. Benim uzerimde gunluk ped ic camasiri ve ince bir sort vardi. Erkek arkadasimda ise hicbirsey yoktu. Erkek arkadasimin zevk suyu elime geldi fakat vajinama temas etmedi. Bosalma da olmadi. Korkuyorum??

Tahlil.com Cevabı : Genç yaşta sürtünerek ilişki yaşayan kişiler genellikle böyle durumlarla karşılarak gebelik  korkusu yaşamaktadır.Anlattığınız durumda vajinaya meni teması yok.Bu yüzden gelelik ihtimali söz konusu değildir.bu konuyla ilgili sitemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayın.