Korunarak çıplak halde sürtünme yolu ile ilişki yaşadık.Hamilemiyim?

Merhabalar. Korunarak çıplak halde sürtünme yolu ile ilişki yaşadık. Fakat bir an prezervatif çıktı ama vajinal icine temas veya bosalma olmadı ayrıca bakireyim. Yine de emin olamayarak 1 gün geçmeden ella kullandım.hamilelik riski taşıyor muyum

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız bu durum da vajinaya meni  teması olmadığı için hamilelik ihtimali söz konusu değildir.Bir gün sonra ella kullanmanızda hamilelik ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.Detaylı bilgi için tıklayınız