Erkek arkadaşımla adetimin 2. günü..

Erkek arkadaşımla adetimin 2. günü iki kere ilişkiye girdik ikisindede biçime boşaldı. Hamile kalma olasılığım varmı nasıl öğrenebilirim?

Tahlil.com Cevabı : Adetli iken hamile kalınmaz..

m********* :

hocam adetim 22gün gecıktı doktora gttım beta hcg1.20 çıktı ultrasyonda doktor bişe yok dedı hafıf kıstler var dedı..kılodan dolayı yumurtalar haraket edemıyor dedı.adet duzenlmk ıcın dogum kontrol verdı.14.12.2013 adet oldum.şimdı mıdem cok bulanıo gögsüm hssas sankı tekrar hastalncam nrmal mi

Cevap:

Hormonal düzensizlğiniz olduğu içn bu tür semptomlar olabilir. birkaç ay içinde düzelecektir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

a************ :

merhabalar. Arkadaşımın Reglinin 3. günüde birlikteydk sürtünme oldu ama ilişkiye girmedik boşalmadım. bugün regl gününün üzerinden 2 gün geçti ve hala regl olmadı :/ durum nedir

Cevap:

Adetli iken hamile kalma riski yoktur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.