Gebelik kesesi boyu 1cm ustu..

Meblr hcam.bgun dktra gttm gebelik kesesi boyu 1cm ustu dedi.normalde yedibfuk haftalik hamile olmam lazim son adete gore..bi hafta boyinca kesem hic buyumesi ve suanda her gun 1mm buyuyo.hala embriyo gozlenmdi.prgestron kullaniorum.kesenin sekli bozuk dedi doktr ve kurtj olmayi onerdi sizce ne yapim

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonografik olarak kesenin şekli bozuk tespit edilmiş ve küretaj önerilmiş ise doktorunuzun önerilerine uymanız gerekir..