Erkek arkadaşımla adetimin başlayacağı hafta arkadan sürtünme yoluyla ilişki yaşadım cinsel organı hiçbir şekilde vajinama temas etmedi.?

Erkek arkadaşımla adetimin başlayacağı hafta arkadan sürtünme yoluyla ilişki yaşadım cinsel organı hiçbir şekilde vajinama temas etmedi. Arka tarafıma boşaldı vajinama gelmiş olabilir diye yarım saat içinde ella 30 mg ertesi gün hapı içtim. İhtimal?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm temas etmediği sürece hamilelikten söz edilemez.