Erkek arkadaşımla ağızdan ilişki yaptım bosalmadan önce kendini çekti

Erkek arkadaşımla ağızdan ilişki yaptım bosalmadan önce kendini çekti benim azımda zevk suyu vardı birazini tukurdum birazini yuttum.Ardindan tekrar opustuk ve vajinami yaladı.Ovulasyon dönemimin üstünden yaklaşık bir hafta geçti regli olmama 6 7 gün var.Bir hamilelik ihtimali var mıdır? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski yok denecek kadar azdır..