Hocam sevgilimle ilişkiye girdik ve adet kanaması olması gerektiği hafta gelmedi.

Hocam sevgilimle ilişkiye girdik ve adet kanaması olması gerektiği hafta gelmedi. normalde gelmesi gerekirken 15 gün oldu ve hala kanama yok. ayrıca sevgilimde adet gecikme sorunu var ve bunun için ilişkiden sonraki 3, günde kan tahlili yaptırdı ilaç kullandı acaba bu testte gebelik öğrenileblrmi

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik testi yaptırmanız en doğru olan yaklaşım olacaktır

h*********** :

Esim iile reglimin ilk gunu iliskiye girdik. Icime bosaldi. Vajina yikamasi yaptk. Ve reglim devam etti.12 gun sonra iki kere idrar testi yaptim negatif cikti.hamile olmasansim var mi

Cevap:

Hamilelik olasılığınız yok denecek kadar azdır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.