Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik ve ben önüme gelmesin diye elimle vajinamı tutuyodum

Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik. İlişkiden sonra dayanamadım lavaboya gittim ve vajinamdan ve makatımdan kan gelmişti kızlık zarım bozulmuşmudur sizce ?

Tahlil.com Cevabı :

Vajinadan kan geldiyse muhtemelen kızlığınız bozulmuş olabilir.Arkadan ilişkilerde kazara da olsa pen*s vajinaya girebilmektedir.