Merhaba Hocam,Bir sorum olacaktı?25.01.2016 tarihinde son reglim eşimle korunuyoruz?

Merhaba Hocam,Bir sorum olacaktı?25.01.2016 tarihinde son reglim eşimle korunuyoruz 26günde 1 regli oluyorum reglime 7gün kala korunmayı bırakmaya karar verip beraber olduk 2kere.Şuan reglime 3gün var inanılmaz mide bulantısı, aşırı tuvalet hamilemym

Tahlil.com Cevabı : Emin olmak için regl dönemini beklemeniz gerekir. Gecikme bir haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırılıp durum netleştirilebilir.