Erkek arkadasimla arkadan olarak iliskiye girdik.

16 yasindayim erkek arkadasimla an*l olarak iliskiye girdik Vajina kismina surtunme oldu fakat pen*s basini surtünmedi hiç bir sekilde bosalma olmadı. zevk suyundan gelmiş olabilir. adetim bittikten yaklasik 1 hafta sonra iliski yasadik ikimiz de çıplaktık

Tahlil.com Cevabı :

Henüz çocuk denecek yaştasınız bu yaşta bu tür ilişkilere girmeniz çok yanlış. İstenmeyen bazı sonuçlar ileriki hayatınız için de sizlere sorun yaratabilir. Bu şekilde bir ilişkiyle hamilelik pek mümkün değil. Ancak başta da belirttiğimiz gibi bu şekilde ilişkiler için yaşınız çok küçük. Lütfen çok dikkatli olun.