Erkek arkadaşımla arkadan sürtünme yaşadım pen*sini yıkadı ilk olarak sonra biraz zorladı ancak içeri girme olmadı?

Erkek arkadaşımla arkadan sürtünme yaşadım pen*sini yıkadı ilk olarak sonra biraz zorladı ancak içeri girme olmadı ve üstüme boşalmadı da hamilelik söz konusu mudur

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu şekilde hamilelikten bahsedilemez.

s************ :

Her ay 2 gün önce gelen adetim bu 5 gün geçikti eşimin kondomu yırtıldı ama hemen ertesi gün hapı alıp aynı gün içtim 5 güne kadar sonrasında bile etkili olduğu belirtiyordu hapın ama adetim gelmedi evde eczaneden aldığım testi uyguladım hamilelik çıkmadı

Cevap:

Bir süre daha beklemenizi, adet gecikmeniz devam ederse gebelik testini tekrarlamanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s*********** :

ayın 21 erkekarkadaşımla sürtünmeyle fakat iç çamaşırı olmadan ilişki yaşadım adet dönemime yaklaşmıştı belirtilerden hissettim dışarıya boşaldı bana değmedi bile 22side azıcık normal renkte kan gördüm silerken adet oldum diye düşündüm 23de kahverengilik geldi. bugün hala normal şekilde kan gelmedi

Cevap:

Gebelik testi yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

m************* :

sevgilimle vajinası hariç bazı yerlerine sürtünmeyle ilişki yaşadık. boşalma dışarıya oldu boşlmadan sonra elleri yıkadık ikimizinde çamaşırları üstündeyken sevişme yaşadık. ikimize elimizi vajinasıyla yuzysel olarak oynadık fakat sonra aklımıza şüphe düştü sevgilime ella hapını içirdim.hamileolumu

Cevap:

Çoğunlukla erken yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür deneyimler yaşayan sizin gibi bir çok okurumuz var.Çoğunlukla da ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bu türsorular soruyorlar.Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.Ancak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.Hamilelik hangi tür ilişkilerde olur, ne tür ilişkilerde olmaz?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.