Erkek arkadaşımla bir ilişki yaşadık, benim üzerimde iç çamaşırım erkek arkadaşımın üzerinde ise eşofman ve tabi ki içinde çamaşır vardı?

Erkek arkadaşımla bir ilişki yaşadık, benim üzerimde iç çamaşırım erkek arkadaşımın üzerinde ise eşofman ve tabiki içinde çamaşır vardı.ben defalarca boşaldım.erkek arkadaşımda vajinamın hizasına boşaldı ama üzerimizdekiler varken.çamaşırım ve onun erkek arkadaşmında üstü bişi olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi