Sevgilimle ilişkimiz oldu bekareti bozuldu ve ertesi gün korunmasız olarak ilişkiye girdik ?

Sevgilimle  ilişkimiz oldu bekareti bozuldu ve ertesi gün korunmasız olarak ilişkiye girdik bir kaç kez. ama içine boşalma olmadı.bunu yapalı 7 gun oldu adetine 1 gun vardaha. kasıkları ağrıyo,bu gun bulantısı olmuş kusmuş çok halsizlik var.hamile olabilirmi,  idrar testi yapsak sonuç verir mi?

Tahlil.com Cevabı : İçeri boşalma olmadıkça hamilelik ihtimali nisbeten düşüktür.Ancak yine d etedbiren adetinde en az 1 hafta gecikme olduğunda arkadaşın idrar testi yaptırabilir.