Erkek arkadaşımla düzenli olarak cinsel ilişkiye giriyoruz.Dışarıya boşalıyor.Hamile olma olasılığım var mı?

Erkek arkadaşımla düzenli olarak ilişkiye giriyoruz kendi yöntemlerimizle korunuyoruz her seferinde dışarı boşalıyor fakat içimde hep bi şüphe kalıyor. Bu tür ilişkilerde hamile olma olasılığım var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz şekilde, ve düzenli olarak kurulan bu tür ilişkilerde hamile kalma riski daima vardır.Erkek arkadaşınızın dışarıya boşalması da güvenilir bir yöntem değildir.Zevk suyu olarak bilinen , boşalmadan önce erkek cinsel organından gelen prostat sıvısında da sperm hücreleri bulunabilmektedir.Bizden uyarması, gerisi size kalmış.