CRP C-reaktive protein, kantitattif Sonuç 55.0 çıktı.Bu durum normal mi?

Tahlil sonucunda CRP C-reaktive protein, kantitattif Sonuç 55.0 çıktı Referans aralığı 0.00- 10.0 yazıyor. Doktor idrar yolu enfeksiyonu dedi. 2 gündür ateşi geçmedi hafta sonu olduğu için doktora ulaşamadık. Bu durum normal mi?

Tahlil.com Cevabı : CRP testiniz yüksek çıkmış.CRP enfeksiyonlarda yüksek çıkabilir.Ancak idrar yolu enfeksiyonu için en doğru tanı yöntemi idrar kültürü testidir.