Erkek arkadaşımla ilişki olmadan vajinama boşaldı hemen sabahına 9 saat içersinde ertesi gün hapını kullandım

 Erkek arkadaşımla ilişki olmadan vajinama boşaldı hemen sabahına 9 saat içersinde ertesi gün hapını kullandım adetimin gelmesine de 2 gün vardı hapı kullandıktan ertesi gün adetim geldi ve herzamanki gibi sürdü miktarıda herzamanki gibiydi ama yinede emin olamıyoruz gebelik testi yaptırmak istiyorum en doğru sonucu en erken ne zaman yaptırırsam alabilirim.

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün ilacını tam zamanında kullanmışsınız.Bunun üzerine regl olmuşsunuz,test yaptırmanızın bir anlamı olmayabilir.Hamilelik ihtimali görülmüyor.