Erkek arkadaşımla ilişki yaşadık ancak tam birleşme olmadı. Hamile kalır mıyım?

Erkek arkadaşımla biseyler yaptik kendi çapımızda . Tam olarak pen*si vajinama giris yapmadi . Kızlık zarimda hala duruyo. Hafif ucunu sokarak biseyler yaptık. Bi kez peceteyebboşaldı sildik . Bi kac dakika sonra tekrar ayni şeyi yaptik. Hamile kalma ihtimalim varmı?

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz şekilde hamilelik oluşması çok muhtemel görünmüyor ancak gene de bir risk var. Adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yaptırarak daha net cevaplara ulaşabilirsiniz.