Erkek arkadaşımla ilişki yaşadıktan 5 saat sonra adet gördüm. Bugün bir ay oldu ve çok sık tuvalete gitmeye basladım?

Erkek arkadaşımla ilişki yaşadıktan 5 saat sonra adet gördüm. Bugün bir ay oldu ve çok sık tuvalete gitmeye basladım. Endişe etmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırabilirsin. Eğer adet olmazsan.

p******** :

17 martta nışanlımla ağızdan ilişki yaptım.menı elıme bulaştımı bılmıyorum ama peçeteyle sildikten 2-3 dk sonra vajınasına dokundum.ve nısanlım 7 gun gecıkmelı regl oldu(5 nısan).ve bu ay aynı tarıhte yine regl oldu(4mayıs).toplam ıkı defa regl oldu ve uzerınden 60 gun geçtı.test yapmadık.sızce hamılemı_

Cevap:

Üstüne görme denen olayda; bayan hamile olduğu halde adet görür ancak; bu çok nadir görülen bir durumdur. Genelleme ile partnerinizin hamile olmadığı söylenebilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.