Erkek arkadaşımla korunarak ilişkiye girdik bir hafta sonra normal adet tarihimde 3 gün süreli kahverengi akıntım meydana geldi

Merhabalar, Nisan ayının 4 ünde regl oldum normal olarak 5 gün sürdü ayın sonunda 27 sinde tekrar regl oldum ve o da 1 Mayısta bitti.Ayın 28 inde regl olmayı bekliyordum.19-20-21 mayıs tarihlerinde erkek arkadaşımla korunarak ilişkiye girdik.28 Mayısta 3 gün süreli kahverengi akıntım meydana geldi ve 30 unda bitti.Sizce hamile olma olasılığım nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Korunma yönteminde herhangi bir aksilik olmadıysa (prezervatifin yırtılması,delik olması,taşması gibi) gebelik riskiniz de düşüktür.Yine de tedbiren gebelik testi yapabilirsiniz.

Kahverengi akıntı aynı zamanda bazı kadın hastalıklarının habercisi olabiliyor.Bu yüzden bir  kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.Kahverengi akıntı ile ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıda vereceğim linki tıklayabilirsiniz.