Erkek arkadaşımla korunmasız beraber oldum galiba boşaldı vajinama ama o anda adet görüyordum hamile kalımış olabilirmiyim

erkek arkadaşımla korunmasız beraber oldum galiba boşaldı vajinama ama o anda adet görüyordum kan geliyordu ve adet görmelerim genelde düzenlidir.2 gün geçikti normal adet görmem zamanım hamile kalımış olabilirmiyim. lütfen yardım.

Tahlil.com Cevabı : Adet kanaması devam ederken hamilelik oluşmaz ancak, teorik olarak, adet bitiminden, bir sonraki adet başlangıcına kadar olan her günde hamile kalabilir. Hamilelik oluşumu açısından en uygun günler, yumurtlamanın olduğu gün ve bundan önceki 3 gündür