Bende hepatit b var. Yaklasik bir aydir karaciger tarafinda agri yapiyor ne yapmalıyım..

Hocam Bende hepatit b var. Yaklasik bir aydir karaciger tarafinda agri yapiyor hbvdna. Yuksek cikmis >1.70*10^8. Anti del ta total. Negatif. Albubillurubin bmin 5.2 t.protein 8.4 i.billurubin 0.73. T billurubin 1.23 alp 187 yasimda17. Hbsag 144.9hbeag 1303RDW 16.9 bide ultrason normal cikti

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıkları veya gastroenteroloji uzmanına başvurmanızı öneririz..